Praca

Praca

OPIEKUN MEDYCZNY/ OPIEKUNKA MEDYCZNA
Lokalizacja: Strzelińskie Centrum Medyczne w Strzelinie przy ul. Wrocławskiej 46

JEŚLI:
· posiadasz Dyplom Opiekuna Medycznego lub Świadectwo ukończenia kursu kwalifikacyjnego Opiekuna Medycznego (lub jesteś w trakcie nauki, czyli zdobywasz kwalifikacje w ww zawodach),
· cechuje Cię poczucie odpowiedzialności, empatia, cierpliwość,
· szukasz pracy na cały etat lub dodatkowego zajęcia.

OFERUJEMY CI:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze lub umowę zlecenie,
• elastyczne godziny pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• opieka nad pacjentami,
• pomoc w higienie (częściowa/całkowita toaleta ciała),
• podawanie posiłków,
· transport pacjentów na badania diagnostyczne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@szpitalstrzelin.pl lub kontakt telefoniczny tel. 71 326 48 35 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16).

Uprzejmie prosimy o umieszczanie na CV klauzul:

  • obowiązkowo: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Strzelińskie Centrum Medyczne sp. z o.o. ul. Wrocławska 46 w Strzelinie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym i załączonym CV w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”
  • dodatkowo: Zgadzam się na przetwarzanie przez Strzelińskie Centrum Medyczne sp. z o.o. ul. Wrocławska 46 w Strzelinie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym i załączonym CV w celu rekrutacji przyszłych przez okres 5 lat lub do momentu wycofania zgody.

Obecnie poszukujemy do naszego szpitala
PIELĘGNIARKI/PIELĘGNIARZA, którzy szukają pracy stałej lub zleconej na oddziale chirurgicznym lub oddziale wewnętrznym.

Poszukujemy osób, które oprócz odpowiednich kwalifikacji posiadają:
- optymizm, uśmiech i chęć niesienia pomocy,
- bardzo dobrą organizację pracy.

Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziecie:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną,
- możliwość wprowadzania własnych pomysłów do pracy zespołu,
- pracę w profesjonalnym zespole,
- rozwój poprzez szkolenia oraz różnorodność zadań,
- przyjazną, wręcz rodzinną atmosferę,
- pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi.

Obecnie poszukujemy lekarzy do Przychodni/POZ na stanowisko:

LEKARZ PEDIATRA
Miejsce pracy: Strzelin

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• realizację świadczeń w zakresie sprawowania opieki medycznej,
• diagnostykę i leczenie pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą i sztuką medyczną,
• prowadzenie działań obejmujących profilaktykę zdrowotną.

Wymagania:
• orientacja na Pacjenta,
• wysoka kultura osobista,
• dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia,
• możliwość współpracy z profesjonalistami z branży i podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, akademiach lekarskich, konferencjach.

Prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@szpitalstrzelin.pl

Dodatkowe informacje uzyskają Państwo również pod numerem telefonu: 71 326 48 35