Poradnia Ginekologiczno-Położnicza

Rejestracja:

• Osobiście w centralnej rejestracji - parter budynku głównego szpitala, pokój numer 29
  • lub pod numerem telefonu: 71 326 48 72

Lekarze:

• Wiśniewski Dawid
  • Karczewski Krzysztof
  • Żołnierczyk Tomasz
  • Maźniewska Małgorzata

(więcej szczegółów przy rejestracji)

Poradnia ginekologiczno-położnicza mieści się w Strzelińskim Centrum Medycznym, na parterze budynku głównego szpitala, pokój numer 26.

USG 4d

Poniżej informacja dotycząca USG 4d, które posiada SCM w poradni ginekologiczno-położniczej.

Strzelińskie Centrum Medyczne posiada nowoczesne USG 4d ProSound F 37, Hitachi Aloka (Japoński producent).
Sprzęt najnowszej generacji umożliwiający naszym pacjentom pełną gamę badań bez konieczności wyjazdów do prywatnych gabinetów we Wrocławiu.
USG 4d będące na wyposażeniu naszej poradni ginekologiczno-położniczej posiada pełne oprogramowanie do badań:

• Jamy brzusznej
  • Małych narządów
  • Mięśniowo-szkieletowych
  • Urologicznych
  • Kardiologicznych
  • Położniczych
  • Ginekologicznych
  • Pediatrycznych

które wykonujemy w ramach kontraktu z NFZ.

Specjalistyczne oprogramowanie ginekologiczno-położnicze umożliwia:

• Szczegółowe raporty z uśrednieniem wyników
  • Przedstawienie wyników na siatkach wentylowych
  • Automatyczne zapamietywanie wszystkich raportów z badań

Dla przybliżenia wszystkich mozliwości naszego "aparatu" w najbliższym czasie pojawi sie artykuł oraz informacje dotyczące zakresu poszczególnych badań i możliwości USG.

Partnerzy medyczni: